Ambis. Naučíme vás, jak být ve vedení úspěšní.

Zda budete řídit zaměstnance, firmy, města nebo regiony, to už záleží na vás.

Proč studovat na AMBIS?

Učte se od odborníků z praxe

Předměty u nás vyučují nejen akademici, ale i odborníci, kteří mají zkušenosti s vlastním podnikáním.

Od začátku se studium zaměřuje především na praktické dovednosti, které vás připraví na práci po škole. A pokud jste už s prací začali, budeme vás ve vaší karierní dráze podporovat, nikoliv omezovat.

Zajímají nás individuální záměry našich studentů a jsme jim k dispozici, kdykoliv potřebují poradit.

Co o nás říkají naši studenti?

"Na škole působí odborníci z praxe a, jak se hned ukázalo, mají skutečně hodně toho, co předat. Příjemná atmosféra školy, kde si nikdo není cizí."

- Kateřina, Kriminalistika a kriminologie

"S učiteli máme opravdu blízký kontakt. Na schůzku se s nimi můžeme domluvit i mimo konzultační hodiny. Jednají s námi spíš jako s kolegy, než se studenty."


- Petr, Ekonomika a management podniku

"Vyučující k nám přistupují individuálně. Proto pokud potřebujeme s něčím pomoci, dokáží nám nabídnout konzultace téměř kdykoli." 


- Karolína, Ekonomika a management podniku

"Studium mě nejen velmi bavilo. Přednášky byly skutečně poutavé a především přínosné. Jednoznačný přínos tohoto studia u sebe vidím v propojení s praxí. Ve funkci starostky, kterou zastávám, získané teoretické znalosti jednoznačně doplnily praktické zkušenosti a velmi mi to v mé práci pomohlo."


- Mgr. Jitka Synková, Management rozvoje měst a regionů

"Státní školy vás učí, jak být dobrým zaměstnancem. Na Ambis nás učí být úspěšným podnikatelem."


- Ludvík, Ekonomika a management podniku

"Pro pokračování v magisterském studiu na naší škole jsem se rozhodla, protože navazuje na bakalářské studium a umožní mi zvolit si zaměření Bezpečnostní management. Mohu tak studovat, co mě baví. "


- Lenka, Management rozvoje měst a regionů

"Na škole působí mnoho skvělých odborníků, kteří umí opravdu připravit na život. Co zpříjemní určitě studenský život jsou společenské akce školy a také skvělé prostředí!" 


- Karel, Finance

"Škola je menší, což mi velmi vyhovuje, atmosféra zde panuje velmi přátelská. Přednášející jsou špičkami ve svých oborech a mají lidský přístup. Na přednáškách se nám střídají i hosté s praxí v dané problematice."


- Jakub, Bezpečnostní management v regionech

"Při výběru vysoké školy jsem s radostí uvítala možnost studovat v Brně. Obor Management rozvoje měst a regionů s portfoliem předmětů, jež tento obor zahrnuje, je přesně to, co jsem dlouho hledala. Jako komunální politik jsem ráda, že své praktické zkušenosti mohu završit studiem. Studium nabízí široké spektrum získaných vědomostí a absolvent nezůstane pouze úzce vyprofilován."


- Jarmila Kouřilová, Management rozvoje měst a regionů

"Tuto školu jsem si vybral, jelikož jsem na ní dostal velice dobré reference od bývalých a současných studentů. Nyní, po dvou letech studia na škole, mohu říci, že reference neklamaly. Školu mohu pochválit ve všech směrech - je moderně vybavená, profesoři mají zajímavé přednášky a jsou ochotni konzultovat případné další dotazy, týkající se daného předmětu."


 - Martin, Management rozvoje měst a regionů

"Na škole jako pracující student nejvíce oceňuji individuální přístup vyučujících a jejich ochotu komunikovat i v jejich volném čase."


- Simona, Ekonomika a management podniku

"Škola mě naučila a dala nové přátelé a to je k nezaplacení. Chtěl jsem studovat při práci, škola mi vyšla vstříc. Moje studium, byla jasná volba."


- Jan, Bezpečnostní management v regionech

"Tuto školu jsem si zvolila hlavně díky nabízenému zaměření Management cestovního ruchu. Na škole oceňuji individuální přístup studijního oddělení ke studentům. Výuka je systematická a je nám na každý předmět poskytovaná studijní opora. Líbí se mi, že každý půl rok jezdíme na exkurzi."

- Adele, Management cestovního ruchu

Chcete vidět i další vzkazy a videa od našich studentů? Podívejte se na referenční stránku.