Business partner pro naše uchazeče o studium

Do našeho týmu hledáme osobnost na pozici Obchodního konzultanta/ Business partnera pro naše uchazeče o studium.

Tisíce studentů si vybralo pro začátek své profesní kariéry studium na Ambis. A není to náhoda. Proto jsme největší soukromou vysokou školou. Připravujeme naše studenty na to, aby uspěli v práci i v životě. Na naší škole přednáší významní akademici, ale také špičkoví odborníci z praxe. Máme uchazečům o studium co nabídnout. A vy můžete být u toho.

Co bude vaší pracovní náplní?

Uchazeč nám pošle přihlášku ke studiu. Vy mu zavoláte zpět a domluvíte si termín pohovoru. Provedete ho přijímacím pohovorem, zodpovíte jeho otázky a podpoříte jej v jeho rozhodnutí studovat právě u nás. Provedete ho celým úvodním kolečkem, od podání přihlášky, do podepsaní Smlouvy o studium. Podílíte se také na vedení Dnů otevřených dveří, besed pro středoškoláky a dalších propagačních aktivitách.

Koho hledáme?

Nejedná se o aktivní obchod. To znamená, že uchazeči o studium nás kontaktují sami. Přesto je pro nás důležité, aby jste měli DNA obchodníka. Musíte umět prodat silné stránky naší školy, vysvětlit uchazečům, proč zrovna my jsme ta správná volba. Takže čekáme především výborné komunikační a obchodní dovednosti, které umíme ocenit. A v neposlední řadě... Musíte být srdcaři. A proč? Protože jinak nezapadnete do týmu.

Jaký je tým?

Je to vlastně dream team, stmelený a ambi(s)ciózní. Tým, který je hrdý na to, že má výrazný podíl na obchodním výsledku školy. Čekat Vás bude dynamická práce, kreativní, občas ve stresu, rozhodně ne pro někoho, kdo chce jen přežít pracovní den.

Pokud chcete být součástí dream teamu a zažít super atmosféru v práci, zašlete své CV na hr@ambis.cz a pojďte se s námi potkat osobně.