Specialista/ka e-learningu

Jsi kreativní, zvídavý a technologický rozvoj vzdělávání je tvou vášní? Pak hledáme právě tebe!

Dále bys měl/a mít opravdu dobré komunikační dovednosti a schopnost spolupracovat s akademickým personálem, včetně hlídání termínů.

Preferujeme absolventy bakalářského stupně VŠ s porozuměním didaktických principů a LMS systémů. Velkou výhodou jsou zkušenosti s využíváním nástrojů AI, jako je ChatGPT nebo Midjourney.. Výhodou Ti bude znalost zásad UI/UX designu.. Oceníme případnou znalost nebo uživatelské zkušenosti s informačním systémem MUNI a určitě potřebujeme Tvoji ochotu pracovat s nástrojipro práci s multimédii (např. Adobe Illustrator, Photoshop, GIMP, Inkscape, Canva).

Co budeš u nás dělat?

Budeš se podílet na přípravě materiálů pro akreditaci nových studijních programů v distanční formě. Tvým úkolem bude také přetvářet akademické materiály do e-learningové podoby, přičemž používáme Informační systém Masarykovy univerzity. Aktivně budeš pracovat na přípravě a nastavování interaktivních osnov pro distanční výuku a neustále vylepšovat obsah v distanční formě předmětů na základě zpětné vazby. Budeš součástí dynamického týmu e-learningových a AI specialistů naší školy..

Co nabízíme?

Stabilní zázemí největší české soukromé vysoké školy a smysluplnou práci na akademické půdě s prostorem pro osobní rozvoj. Můžete také využít možnost studia na AMBIS pro sebe i své rodinné příslušníky za zvýhodněných podmínek. Kromě toho nabízíme flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 2 sick days, Multisport kartu a kurzy angličtiny.

V případě Vašeho zájmu zašlete CV na hr@ambis.cz