Zástupce manažera zákaznického oddělení

Do našeho týmu hledáme osobnost na pozici Zástupce manažera zákaznického oddělení.

Tisíce studentů si vybralo pro začátek svoji profesní kariéry studium na Ambis. A není to náhoda. Proto jsme největší soukromou vysokou školou. Připravujeme naše studenty na to, aby uspěli v práci i v životě. Na naší škole přednáší významní akademici, ale také špičkový odborníci z praxe. Máme uchazečům o studium, co nabídnout. A vy můžete být u toho.

Co bude vaší pracovní náplní?

Budete zastupovat Manažera zákaznického oddělení především v oblasti jeho operativních činností. To znamená vedení týmu, kontrola denních výsledků a efektivity práce, odborná a řídící podpora členů týmů. V případě jeho nepřítomnosti ho zastoupíte komplexně.

Koho hledáme?

Ideální kandidát má zkušenost s vedením menšího týmu. Musí být vnitřně nastaven jako obchodník, protože ukazatelem úspěchu Zákaznického oddělení jsou obchodní výsledky. Zákaznické oddělení sice nedělá akvizici, ale jakákoliv komunikace s uchazečem o studium, je určitým prodejem služeb naší školy. Proto je velmi důležité, aby tato osobnost byla výkonově zaměřená.

A koho budete zástupcem?

Tuto pozici hledáme pro Manažera zákaznického centra, Lukáše. Lukáš je zkušený lídr. V oblasti prodeje se pohybuje více než 17 let, takže vám má, co předat. Vedl už několik týmů, ale v Ambis se mu povedlo postavit dream tým, stmelený a ambi(s)ciózní. Je hrdý, že vede oddělení, které má výrazný podíl na obchodním výsledku školy. Je to dynamická práce, kreativní, občas ve stresu, rozhodně ne pro někoho, kdo chce jen přežít pracovní den. Ambis stále roste, nabízíme čím dál tím více oborů, zájem o studium na naší škole je obrovský. Ale s tím souvisí i nárůst práce. Rádi bychom proto Lukášovi uvolnili ruce. Naše představa je, že Lukáš se bude více věnovat strategickému rozvoji oddělení a v rámci operativy mu bude pomáhat jeho zástupce. Doufáme, že právě vy. Lukáš je inspirativní a férový šéf. Bude vám podporou.

Takže, jestli chcete Lukáše poznat na výběrku osobně, zašlete nám prosím na irena.tumova@ambis.cz Váš životopis vč. krátkého motivačního dopisu, ve kterém se stručně popíšete, shrnete své dosavadní zkušenosti a důvody, proč byste rád/a pracoval/a právě u nás.

Těšíme se :)

Tvůj Ambis.