AMBIS vysoká škola spoluorganizovala celosvětový studentský webinář

Dne 20. dubna 2021 se uskutečnil celosvětový webinář, organizovaný AMBIS vysokou školou ve spolupráci s Univerzitou v Gironě a s asociací ATLAS na téma “And afterward what? Smart Tourism, future challenges”.

Semináře se zúčastnilo 170 studentů a pedagogů z 36 zemí světa včetně Austrálie, Rakouska, Belgie, Brazílie, Columbie, Číny, Chorvatska, Dánska, Ekvádoru, Finska, Francie, Německa, Maďarska, Indie, Irska, Itálie, Keni, Namibie, Nového Zélandu, Nigérie, Nizozemí, Norska, Polska, Portugalska, Rumunska, Slovenska, Jižní Afriky, Jižní Korey, Španělska, Švédska, Švýcarska, Thajska, Turecka, Velké Británie, USA a samozřejmě České republiky.

Na webináři přednášeli Jan Doležal ze SmartGuide, Marianna Víghová z MyStay, Richard Valtr z Mews, Pol Fages Ramió z Girona Guide Service, Edgar Terrés z Institute of Scilence a Albert Sierra Reguera z Catalan Cultural Heritage Agency.

Webinář s doc. Ing. Alžbetou Kiráľovou, Ph.D., prorektorkou pro mezinárodní vztahy, spolumoderovala Dr. Silvia Aulet z Univerzity v Gironě. Záznam webináře naleznete ZDE.