Co o nás říkají? Recenze studentů na Ambis.

Podívejte se, co si o studiu nebo práci na Ambis myslí naši studenti a vyučující.

"Po dokončení střední školy jsem měla z dalšího studia velké obavy. Proto jsem přihlášku podávala na poslední chvíli a vybírala ze soukromých škol.

Hned v prvním ročníku se mi potvrdilo, že jsem vybrala dobře a na veškeré obavy jsem zapomněla. Škola se o studenty zajímá a poskytuje jim důležité informace v průběhu celého studia, vyučující mají zkušenosti z praxe a předávají studentům maximum. Díky tomu si i jako student kombinované formy odnesu z Ambisu hodně zkušeností."

Dita Bartošová, obor Ekonomika a management podniku, kombinovaná forma studia

“Na to, jak mě vysoká děsila, mě studium nakonec motivovalo. Za pár měsíců jdu k přijímačkám na navazující studium a chci se tomu věnovat víc. Díky spoustě praktických ukázek a možnosti si vše vyzkoušet, se práce v oboru už nebojím."

– Kateřina Kulová, obor Bezpečnostní management v regionech, prezenční forma studia

"Kombinované studium je jediná možnost pro lidi, kteří pracují. Neznamená to ale, že by měli ve škole méně práce, než prezenční studenti. Jen si čas na studium ukrajují z vlastního volna.”

– Jan Feri, obor Bezpečnostní management v regionech, kombinovaná forma studia

"Na Ambis jsem dálkově vystudoval bakaláře se zaměřením na oceňování majetku. V současnosti mám za sebou již sedmiletou praxi v oblasti oceňování věcí nemovitých a pracuji ve státním podniku, který má na starost několik tisíc nemovitostí. Mým dalším cílem je získat na Ambis magisterský titul.

Své studium si budu moci nastavit, jak budu chtít - mohu studovat opět dálkově při práci, docházet ve všední dny nebo o víkendech, případně si nakombinovat přednášky podle svého volného času. Diplomovou práci budu psát na téma oceňování. Kde jinde získat lepší odbornou zpětnou vazbu než na škole, která toto zaměření nabízí."

- Luděk Doubrava, obor Oceňování majetku

"Když jsme byli malí a ptali se nás, čím chceme být, až budeme velcí, nejčastější odpověď kamarádů byla kosmonaut nebo popelář. O to víc vyrazilo učitelce dech, když jsem odpověděl, že chci být „velký zvíře ve financích“.

S nemalým údivem reagovali i rodiče, když jsem je tehdy hrdě seznamoval se svými plány. Svého záměru jsem se nevzdal, což byl hlavní důvod, proč jsem si vybral Ambis, aby mi pomohl změnit původně úsměvný dětský sen na realitu."

- Radek Holub, obor Finance, kombinovaná forma studia

Video řekne víc než tisíc slov


Ekonomika a management podniku


Bezpečnostní management


Kombinované studium


Vyučující


Váš názor nás zajímá!

Napište nám, co se vám na Ambisu líbí a co byste naopak vylepšili.

  • Vyberte
  • Bc. Bezpečnostní management
  • Bc. Ekonomika a management podniku
  • Bc. Marketingová komunikace
  • Bc. Management a hospodaření ve veřejné správě
  • Bc. Veřejná politika
  • Mgr. Bezpečnostní management
  • Ing. Ekonomika a management podniku
  • Ing. Management a hospodaření ve veřejné správě
Vaše fotografie
Zde můžete vložit vaši fotografii

Přesvědčily tě recenze našich studentů a vyučujících? Přihlas se ke studiu.

Napište nám o sobě pár údajů a my se vám obratem ozveme zpět, abychom vás pozvali na přijímací pohovor.