Co o nás říkají? Recenze studentů na Ambis.

Podívejte se, co si o studiu nebo práci na Ambis myslí naši studenti a vyučující.

"Pracuji na pozici Brand managera, a proto jsem se rozhodl doplnit si akademické vzdělání v oboru se zaměřením na marketing. Kombinované studium při práci, a necelé dvě dekády od maturity, není úplně jednoduché. To vše se však dá zvládnout na VŠ Ambis. Studium se dá skloubit jak s pracovním, tak i soukromým životem. Skvělá komunikace s vyučujícími a studijním oddělením to navíc velmi usnadňuje. Na studiu mě nejvíce baví přednášky zaměřené na marketing, které nám prezentují skvělí odborníci z daného oboru.

Zkoušky na Ambisu nejsou jednoduché, dají se však zvládnout díky připraveným studijním materiálům a prezentacím, které jsou k dispozici u každého předmětu.
Na Ambisu jsem poznal i plno skvělých lidí, studium mohu jen doporučit."

- Petr Gehlert, obor Marketingová komunikace, kombinovaná forma studia

"Když jsme byli malí a ptali se nás, čím chceme být, až budeme velcí, nejčastější odpověď kamarádů byla kosmonaut nebo popelář. O to víc vyrazilo učitelce dech, když jsem odpověděl, že chci být „velký zvíře ve financích“.

S nemalým údivem reagovali i rodiče, když jsem je tehdy hrdě seznamoval se svými plány. Svého záměru jsem se nevzdal, což byl hlavní důvod, proč jsem si vybral Ambis, aby mi pomohl změnit původně úsměvný dětský sen na realitu."

- Radek Holub, obor Finance, kombinovaná forma studia

"Náplní mé práce je z velké části marketing, proto jsem se rozhodl doplnit si k dlouholeté praxi také teoretický základ. Volba vysoké školy Ambis a oboru Marketingová komunikace byla správná. Složení předmětů je velmi zajímavé a kromě těch marketingově zaměřených získá student základní znalosti i z dalších oborů, jako jsou ekonomie nebo psychologie. Škola využívá propracovaný informační systém, takže komunikace s vyučujícími i školou je velmi rychlá a efektivní."

- Jiří Martínek, obor Marketingová komunikace

"Už od útlého věku bylo mým snem pracovat u bezpečnostních složek. Ve výběru vysoké školy jsem měl hned jasno. Na první dobrou mě zaujalo zaměření Kriminalistika a kriminologie. Kriminalistika je velmi zajímavá a vřele bych tento obor všem doporučil. Vyučující nám předávají zkušenosti přímo ze svého profesního života. Věřím, že díky praxi budu pečlivě připraven na své budoucí povolání."

- Adam Bartošek, zaměření Kriminalistika a kriminologie

"Jsem aktivní sportovec, a proto jsem si ke studiu vybral zaměření Sportovní management. Dělám pozemní hokej a ke sportu jsem měl vždy blízko. V této oblasti bych se chtěl pohybovat i do budoucna v rámci své budoucí profese. Na studiu nejvíce oceňuji, že vyučující vycházejí z vlastní praxe a z jejich osobních zkušeností. Líbí se mi vstřícný přístup vyučujících a jejich ochota pomoci nám při aplikaci získaných informací do praxe.

Znalosti získané studiem sportovního zaměření se mi určitě budou hodit i v mé kariéře – ve vedení sportovního klubu i v mé spolupráci s českých svazem pozemního hokeje."

 

Jakub Griebl, zaměření Sportovní management

"Zaměření Kybernetická bezpečnost jsem si vybrala proto, že tohle téma považuji za velmi aktuální, podle mě nabývá na důležitosti každým dnem. Předpokládám, že po ukončení studia budu mít možnost širokého uplatnění v oblasti kybernetické bezpečnosti a hrozeb, například u bezpečnostních sborů.

Líbí se mi, že na přednáškách je znát vlastní praktická zkušenost přednášejících s danou problematikou, což je pro nás studenty poutavější než pouhé přednášení obecné teorie."

- Valerie Kutišová, zaměření Kybernetická bezpečnost 

"Zaměření Sportovní management jsem si vybral kvůli spojení radosti ze sportu a možnosti naučit se řídit sportovní podnik. To je povolání, které bych v budoucnu rád dělal. Ve studiu velmi oceňuji kvalitní přístup vyučujících, kteří mají spoustu vlastních zkušeností a na těch staví své přednášky."

- Marek Tocháček, zaměření Sportovní management

"Po dokončení střední školy jsem měla z dalšího studia velké obavy. Proto jsem přihlášku podávala na poslední chvíli a vybírala ze soukromých škol.
 

Hned v prvním ročníku se mi potvrdilo, že jsem vybrala dobře a na veškeré obavy jsem zapomněla. Škola se o studenty zajímá a poskytuje jim důležité informace v průběhu celého studia, vyučující mají zkušenosti z praxe a předávají studentům maximum. Díky tomu si i jako student kombinované formy odnesu z Ambisu hodně zkušeností."

Dita Bartošová, obor Ekonomika a management podniku, kombinovaná forma studia

"Na to, jak mě vysoká děsila, mě studium nakonec motivovalo. Za pár měsíců jdu k přijímačkám na navazující studium a chci se tomu věnovat víc. Díky spoustě praktických ukázek a možnosti si vše vyzkoušet, se práce v oboru už nebojím."

– Kateřina Kulová, obor Bezpečnostní management v regionech, prezenční forma studia

"Kombinované studium je jediná možnost pro lidi, kteří pracují. Neznamená to ale, že by měli ve škole méně práce, než prezenční studenti. Jen si čas na studium ukrajují z vlastního volna.”

– Jan Feri, obor Bezpečnostní management v regionech, kombinovaná forma studia

"Na Ambis jsem dálkově vystudoval bakaláře se zaměřením na oceňování majetku. V současnosti mám za sebou již sedmiletou praxi v oblasti oceňování věcí nemovitých a pracuji ve státním podniku, který má na starost několik tisíc nemovitostí. Mým dalším cílem je získat na Ambis magisterský titul.

Své studium si budu moci nastavit, jak budu chtít - mohu studovat opět dálkově při práci, docházet ve všední dny nebo o víkendech, případně si nakombinovat přednášky podle svého volného času. Diplomovou práci budu psát na téma oceňování. Kde jinde získat lepší odbornou zpětnou vazbu než na škole, která toto zaměření nabízí."

- Luděk Doubrava, obor Oceňování majetku

Další recenze

"Na tuto školu jsem se přihlásila proto, že jsem na ni obdržela velice pozitivní recenze. Vybrala jsem si kombinované studium, které se dá snadno zvládat s prací. Online výuka mi vyhovuje, protože se nás učitelé snaží zapojit do svých hodin."

- Aneta, Management a hospodaření ve veřejné správě

"Studie na Vysoké škole Ambis jsem si vybrala na základě kladných online referencí. A svého rozhodnutí nelituji. Na VŠ Ambis se mi moc líbilo, že přednášky byly často pod taktovkou odborníků z oboru, kteří nám předávali své mnohaleté znalosti a zkušenosti. Přednášky tím byly opravdu zajímavé a poutavé.

Díky studiím na VŠ Ambis jsem získala opravdu širokou škálu vědomostí a znalostí ze studovaného oboru, které uplatním ve svém pracovním životě."

- Růžena, Bezpečnostní management

"Vrhnout se na studium VŠ 30 let po maturitě? Proč ne... Jako člověk s dlouholetou praxí jsem si vybrala AMBIS právě proto, že přednášející mají také bohaté zkušenosti z praxe. Studuji kombinovaně první ročník, a protože přišla epidemie COVIDu, čekalo mě studium online. Nejprve jsem měla obavy, ale zbytečně. Dokonce mi online výuka více vyhovuje. I při přednáškách distanční formou se můžeme ptát a s přednášejícími živě diskutovat."

- Jitka, Management a hospodaření ve veřejné správě

"Studium mě velmi bavilo. Přednášky byly skutečně poutavé a především přínosné. Jednoznačný přínos tohoto studia u sebe vidím v propojení s praxí.

Ve funkci starostky, kterou zastávám, získané teoretické znalosti jednoznačně doplnily praktické zkušenosti a velmi mi to v mé práci pomohlo."

- Mgr. Jitka Synková, absolventka oboru Management rozvoje měst a regionů

"Už od útlého věku jsem si chtěla otevřít svoji cukrárnu. Objevovat krásy gastronomie a hotelnictví. Jelikož jsem se chtěla dál rozvíjet v tomto oboru, hledala jsem vhodné studium. Našla jsem Ambis, který nabízel obor ,,Management hotelnictví a cestovního ruchu“, kde byla
možnost si vybrat i zaměření, konkrétně gastronomie.

Studium je velmi zajímavé. Kantoři během výuky předávají mnoho zajímavých zkušeností ze svého
života, které mi pomohou v mém rozvoji a k dalším milníkům v životě."

- Anastázie, obor Management hotelnictví a cestovního ruchu

"Okolí o mně říká, že jsem kreativní a komunikativní. Baví mě reklama, sociální sítě a komunikace s lidmi, a právě proto jsem se rozhodla studovat marketing a posouvat se v tomto směru dál. S každým dalším semestrem a novými předměty zjišťuji, že je mi marketing čím dál tím bližší.  Jsem ráda, že máme v rozvrhu předměty, které s marketingem přímo souvisí. V marketingu již pracuji, takže teorii, kterou se ve škole učíme, aplikuji obratem v praxi."

- Kristýna Šoborová, zaměření Marketing a brand management 

"Vždy jsem chtěl studovat právo. Právnické fakulty ale neumožňují dálkové studium. Proto jsem hledal možnosti v rámci soukromých vysokých škol a objevil jsem Ambis.  Zaujalo mě zaměření Právo a bezpečnost, které je možné studovat v kombinované formě. To nejlepší na studiu je, že informace a znalosti, které získáváme během přednášek, nevyužijeme pouze v zaměstnání, ale jsou užitečné a obohacující i v běžném životě."

- Martin Beňo, zaměření Právo a bezpečnost

"Mám velmi blízko ke sportu i k všeobecnému dění kolem sportu, proto jsem si ke studiu vybral zaměření Sportovní management. Oceňuji ochotu vyučujících a jejich informovanost v celém sportovním odvětví. Věřím, že po dokončení studia využiji všechno, co jsem se naučil a dozvěděl, k nalezení vysněné práce ve sportovním prostředí."

- Marek Soukup, zaměření Sportovní management

"Na začátku studia jsem měla mírné obavy, jestli je vysoká škola pro mě to pravé, ale všechny obavy zmizely hned po prvních přednáškách. Přístup vyučujících a celého vedení školy je na perfektní úrovni, vždy pomohou a poradí s jakýmkoliv problémem.

Díky tomu, že je škola menší, cítíte rodinnou a přátelskou atmosféru. Oceňuji také možnost přístupu ke kvalitním studijním materiálům, zkušenosti vyučujících a možnosti praxe."

- Nicol Seligová, zaměření Kriminalistika a kriminologie

"Na Ambisu jsem vystudovala Marketingovou komunikaci a má očekávání byla více než naplněna. Chtěla jsem rozšířit obzory pro své podnikání, ale získala jsem mnohem víc. Naučila jsem se sebevědomě prezentovat, efektivně analyzovat cíle a lépe chápat složité problémy. Profesorský tým tvoří skuteční mistři, kteří jsou vždy ochotní pomáhat.

Původně jsem neplánovala pracovat v marketingu, ale Ambis mi změnil pohled na tuto oblast a nyní v ní chci pokračovat. Ambis mi otevřel dveře k novým příležitostem a jsem za to vděčná."

- Naděžda, obor Marketingová komunikace

"Mým profesním cílem a snem je založit si po škole vlastní business. Proto jsem si ke studiu vybral zaměření Startup a podnikání. Velmi oceňuji, že přednášky jsou opravdu zajímavé a učitelé jsou ke studentům velmi vstřícní. Snaží se přizpůsobit každou vyučovací hodinu našim potřebám. 

Vyučující nám častokrát posílají materiály nad rámec, a pomáhají nám tak rozvíjet naše znalosti a vhled do podnikatelského světa. Tím nám umožňují lépe se připravit na to, jak začít podnikat v oblasti, která nás zajímá."

- David Lindauer, zaměření Startup a podnikání

"Během svého bakalářského studia jsem ocenil především praktický přístup ke vzdělávání, který mi umožnil získat reálné zkušenosti z oboru. Lektoři, kteří byli odborníky s bohatou praxí, nám pravidelně přinášeli do hodin aktuální příklady z jejich profesní zkušenosti. Individuální přístup ke studentům byl dalším významným prvkem studia na Ambisu. 

Celkově jsem byl se studiem na Ambisu velmi spokojen. Prakticky orientovaná výuka, přístup k reálným projektům a individuální podpora ze strany lektorů mi poskytly pevný základ pro moji budoucí kariéru."

- Matěj, obor Marketingová komunikace

"Zaměření Management a rozvoj lidských zdrojů jsem si vybrala, protože mým profesním snem je vést a rozvíjet tým lidí pracujících v ekonomickém sektoru. Jsem ráda, že můžu využít možnosti kombinované formy studia, díky tomu totiž pokračuji ve své práci, ale zároveň studuji a vzdělávám se. Jestli je vaším snem pracovat s lidmi a vzdělávat se v této oblasti, tímhle zaměřením nešlápnete vedle. Studium vás bude rozvíjet a vzdělávat nejen pracovně, ale i soukromě."

- Markéta Frycová, zaměření Management a rozvoj lidských zdrojů

"O studiu na vysoké škole jsem uvažovala již dlouho, ale pořád na to nebyla vhodná doba. Ambis jsem si vybrala, protože mi vyhovovala možnost výuky o víkendech. Velmi oceňuji profesory a jejich odborné zkušenosti, přístup, ochotu. Přítomnost odborníků z praxe pomáhá k lepšímu pochopení teorie.

Již po absolvování bakalářského programu jsem se výrazně posunula jak v rámci znalostí, tak v rámci osobnostního rozvoje. Proto jsem se rozhodla pokračovat i navazujícím magisterským studiem, neboť člověk se má neustále posouvat dopředu."

- Jitka Kovářová

Video řekne víc než tisíc slov


Marketingová komunikace

Ekonomika a management podniku


Bezpečnostní management


Kombinované studium


Vyučující


Váš názor nás zajímá!

Napište nám, co se vám na Ambisu líbí a co byste naopak vylepšili.

  • Vyberte
  • Bc. Bezpečnostní management
  • Bc. Ekonomika a management podniku
  • Bc. Marketingová komunikace
  • Bc. Management a hospodaření ve veřejné správě
  • Bc. Veřejná politika
  • Mgr. Bezpečnostní management
  • Ing. Ekonomika a management podniku
  • Ing. Management a hospodaření ve veřejné správě
Vaše fotografie
Zde můžete vložit vaši fotografii

Přesvědčily tě recenze našich studentů a vyučujících? Přihlas se ke studiu.

Napište nám o sobě pár údajů a my se vám obratem ozveme zpět, abychom vás pozvali na přijímací pohovor.