Přijímáme přihlášky na nový akademický rok 2022/2023!

Přihlášení ke studiu ve třech krocích

1.

Vyberte si studijní obor a formu studia a vyplňte elektronickou
přihlášku
.

2.

Po zaslání přihlášky Vám ještě týž den, maximálně den následující zavoláme a domluvíme si společně termín i způsob pohovoru. Případně nemusíte čekat, až Vám zavoláme, a můžete si zarezervovat termín sami ihned po odeslání přihlášky.

3.

Po absolvování přijímacího pohovoru Vám zašleme Smlouvu ke studiu. Vy si vše v klidu pročtete, vyplníte a zašlete nazpět k nám.

4.

Jakmile všechny dokumenty (včetně úředně ověřené kopie maturitního vysvědčení/diplomu) dorazí, tak od nás do 10 dnů obdržíte rozhodnutí o přijetí.

Jak probíhá přijímací řízení?

Zhlédnětě dvě krátká videa, kde je vše podrobně vysvětleno. 

Podmínky pro přijetí ke studiu

Po tom, co nám odešlete nezávaznou přihlášku, vám zavoláme a pozveme vás na přijímací pohovor. Na něm si popovídáme hlavně o tom, proč vás studium zajímá, co od něj očekáváte a čeho byste díky němu chtěli dosáhnout.

Podmínkou přijetí ke studiu do bakalářského programu je minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, pro přijetí na magisterské studium je podmínkou minimálně bakalářské vzdělání.

Co s sebou na příjímací pohovor

K přijímacímu pohovoru si prosím přineste ověřenou kopii maturitního vysvědčení / ověřenou kopii bakalářského diplomu.

Termíny přijímacích pohovorů

Jakmile si podáte přihlášku ke studiu, tak Vás budeme kontaktovat a sdělíme Vám veškeré informace o následujícím postupu a zodpovíme všechny Vaše dotazy týkající se nástupu do studia a studia celkově.

Uchazeči ze zahraničí

Patříte mezi zahraniční uchazeče o studium? Pak nám prosím spolu s přihláškou ke studiu pošlete také úředně ověřenou nostrifikaci maturitního vysvědčení (u přihlášky do bakalářského studia) nebo úředně ověřenou nostrifikaci vysokoškolského diplomu (u přihlášky do navazujícího magisterského studia).