Přihlášení ke studiu ve třech krocích

1.

Vyberte si studijní obor a formu studia a vyplňte elektronickou
přihlášku
.

2.

Po zaslání přihlášky Vám ještě týž den, maximálně den následující zavoláme a domluvíme si společně termín i způsob pohovoru. Případně nemusíte čekat, až Vám zavoláme, a můžete si zarezervovat termín sami ihned po odeslání přihlášky.

3.

Po absolvování přijímacího pohovoru Vám zašleme Smlouvu ke studiu. Vy si vše v klidu pročtete, vyplníte a zašlete nazpět k nám.

4.

Jakmile všechny dokumenty (včetně úředně ověřené kopie maturitního vysvědčení/diplomu) dorazí, tak od nás do 10 dnů obdržíte rozhodnutí o přijetí.

Přihlášky na akademický rok 2021/22 přijímáme do 31. 10.

Jak probíhá přijímací řízení?

Zhlédnětě dvě krátká videa, kde je vše podrobně vysvětleno. 

Podmínky pro přijetí ke studiu

Po tom, co nám odešlete nezávaznou přihlášku, vám zavoláme a pozveme vás na přijímací pohovor. Na něm si popovídáme hlavně o tom, proč vás studium zajímá, co od něj očekáváte a čeho byste díky němu chtěli dosáhnout.

Podmínkou přijetí ke studiu do bakalářského programu je minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, pro přijetí na magisterské studium je podmínkou minimálně bakalářské vzdělání.

Co s sebou na příjímací pohovor

K přijímacímu pohovoru si prosím přineste ověřenou kopii maturitního vysvědčení / ověřenou kopii bakalářského diplomu.

Termíny přijímacích pohovorů

Jakmile si podáte přihlášku ke studiu, tak Vás budeme kontaktovat a sdělíme Vám veškeré informace o následujícím postupu a zodpovíme všechny Vaše dotazy týkající se nástupu do studia a studia celkově.

Uchazeči ze zahraničí

Patříte mezi zahraniční uchazeče o studium? Pak nám prosím spolu s přihláškou ke studiu pošlete také úředně ověřenou nostrifikaci maturitního vysvědčení (u přihlášky do bakalářského studia) nebo úředně ověřenou nostrifikaci vysokoškolského diplomu (u přihlášky do navazujícího magisterského studia).