Přijímací řízení

Bojíte se, že Vám maturitu odloží na září?

Na Ambis stačí doložit maturitní vysvědčení až v září. Proto se můžete přihlásit už dnes a my na Vás počkáme. 

Nemůžete se dostavit na přijímací řízení?

Přijímací řízení probíhá formou pohovoru, který je nově možný uskutečnit telefonicky nebo online. Po odeslání přihlášky Vás kontaktujeme a domluvíme se kdy a jak pohovor proběhne.

Přihlášení ke studiu ve třech krocích

Přijímací řízení pokračují, pohovory budou zatím probíhat telefonicky.

1.

Vyberte si studijní obor a formu studia a vyplňte elektronickou
přihlášku
.

2.

Do dvou dnů se vám ozveme a nabídneme vám nejbližší termín přijímacího pohovoru.

3.

O přijímacím pohovoru vám při splnění podmínek do 10 dnů pošleme rozhodnutí o přijetí.

Podmínky pro přijetí ke studiu

Po tom, co nám odešlete nezávaznou přihlášku, vám do 2 dnů zavoláme a pozveme vás na přijímací pohovor. Na něm si popovídáme hlavně o tom, proč vás studium zajímá, co od něj očekáváte a čeho byste díky němu chtěli dosáhnout.

Podmínkou přijetí ke studiu do bakalářského programu je minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, pro přijetí na magisterské studium je podmínkou minimálně bakalářské vzdělání.

Co s sebou na příjímací pohovor

K přijímacímu pohovoru si prosím přineste ověřenou kopii maturitního vysvědčení / ověřenou kopii bakalářského diplomu.

Termíny přijímacích pohovorů

V souladu s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ohledně vývoje koronavirové infekce se s účinností od 11. března 2020 do odvolání uzavírá škola a zakazuje se osobní přítomnost studentů a uchazečů o studium ve škole. Na základě tohoto opatření jsme byli nuceni zrušit osobní přijímací pohovory. 

Nyní nabízíme možnost telefonického pohovoru.

Jakmile si podáte přihlášku ke studiu, budeme Vás do dvou dnů kontaktovat a sdělíme Vám veškeré informace o následujícím postupu a zodpovíme všechny Vaše dotazy týkající se nástupu do studia a studia celkově.

Uchazeči ze zahraničí

Patříte mezi zahraniční uchazeče o studium? Pak nám prosím spolu s přihláškou ke studiu pošlete také úředně ověřenou nostrifikaci maturitního vysvědčení (u přihlášky do bakalářského studia) nebo úředně ověřenou nostrifikaci vysokoškolského diplomu (u přihlášky do navazujícího magisterského studia).