Připravujeme naše studenty na to, aby uspěli
v práci i v životě.

Praktické vzdělání od lidí z oboru

Na Ambis vyučují nejen akademici, ale také odborníci z praxe. Propojujeme teoretické znalosti s praktickými dovednosti a naši studenti se díky tomu skvěle uplatní.

Osobní přístup ke všem studentům

Zajímá nás názor každého studenta. Ve škole budujeme otevřenou přátelskou atmosféru a jsme studentům k dispozici, kdykoliv potřebují poradit.

Studium s matikou
i bez ní

U nás si vyberete z mnoha praktických studijních oborů, na kterých vás matematikou nebudeme trápit. A u těch, kde je matika potřeba, vám s ní pomůžeme.

Co o nás říkají naši studenti?

Pobočky

Vysokou školu Ambis naleznete v Praze v Libni, jen 10 minut od centra tramvají, ale v rezidenční čtvrti můžete i pohodlně zaparkovat. V Brně na Šujanově náměstí.

Studium

Prezenční studium je 3-4 dny v týdnu. Kombinované studium probíhá o víkendu. Distanční studium můžete studovat odkudkoliv, kde máte přístup k internetu.

Tituly

Můžete studovat jeden ze 13 bakalářských oborů, ve kterých si můžete vybrat z 54 zaměření, nebo 3 magisterské obory s možností výběru z 14 zaměření.

Věří nám čím dál více studentů

Šestý rok po sobě jsme největší soukromá VŠ v ČR

Jak vypadá pobočka v Praze?

Jak vypadá pobočka v Brně?

Jaká je naše historie?

Institut bankovního vzdělávání

Bankovní institut

Status soukromé vysoké školy

Spojení s Vysokou školou regionálního rozvoje

Převzetí studentů Vysoké školy Karla Engliše

Spojení se Soukromou vysokou školou ekonomických studií

Nyní

Spojení s Vysokou školou obchodní a hotelovou

Spojení s Univerzitou Jana Amose Komenského

Již šestým rokem jsme největší soukromá vysoká škola v České republice

Institut bankovního vzdělávání

Bankovní institut

Status soukromé vysoké školy

Spojení s Vysokou školou regionálního rozvoje

Převzetí studentů Vysoké školy Karla Engliše

Spojení se Soukromou vysokou školou ekonomických studií

Spojení s Vysokou školou obchodní a hotelovou

Nyní

Již pátým rokem jsme největší soukromá vysoká škola v České republice

Slovo rektorky

Zaleží nám na tom, aby naši studenti ihned po ukončení studia získali uplatnění, a studium na Ambis proto orientujeme především na praxi.

Od roku 2001 jsme připravili více než 18000 studentů na kariéru v podnikové sféře i ve veřejném sektoru. Jsme součástí COGNOS AG - jedné z největších nezávislých soukromých vzdělávacích skupin v Německu a v České republice máme ze všech soukromých škol nejdelší historii.

Sledujte nás na sociálních sítích

Neunikne Vám tak žádná novinka.

Jsme největší soukromá vysoká škola.

Napište nám o sobě pár údajů a my se vám obratem ozveme zpět, abychom vás pozvali na přijímací pohovor.