Připravujeme naše studenty na to, aby uspěli
v práci i v životě.

Praktické vzdělání od lidí z oboru

Na Ambis vyučují nejen akademici, ale také odborníci z praxe. Propojujeme teoretické znalosti s praktickými dovednosti a naši studenti se díky tomu skvěle uplatní.

Osobní přístup ke všem studentům

Zajímá nás názor každého studenta. Ve škole budujeme otevřenou přátelskou atmosféru a jsme studentům k dispozici, kdykoliv potřebují poradit.

Studium s matikou
i bez ní

U nás si vyberete z mnoha praktických zaměření, na kterých vás matematikou nebudeme trápit. A u těch, kde je matika potřeba, vám s ní pomůžeme.

Co o nás říkají naši studenti?

Pobočky

Vysokou školu Ambis naleznete v Praze v Libni, jen 10 minut od centra tramvají, ale v rezidenční čtvrti můžete i pohodlně zaparkovat. V Brně v Mezírkách, jen kousek od centra.

Studium

Prezenční studium je 3-4 dny v týdnu. Minimálně budete mít jeden den v týdnu volný.  Kombinované studium probíhá o víkendu, maximálně 14 studijních dnů za semestr.

Tituly

Můžete studovat jeden ze 3 bakalářských oborů ve kterých si můžete vybrat z 26 zaměření, a nebo
2 magistereské obory s možností výběru z 8 zaměření.

Brno

1991

Institut bankovního vzdělávání

1994

Bankovní institut, a. s.

1999

Status soukromé vysoké školy

Spojení s vysokou školou regionálního rozvoje

Největší soukromá vysoká škola v České republice se 4500 studenty

1991

Institut bankovního vzdělávání

1994

Bankovní institut, a. s.

1999

Status soukromé vysoké školy

Spojení s vysokou školou regionálního rozvoje

Největší soukromá vysoká škola v České republice se 4500 studenty

Slovo rektorky

Zaleží nám na tom, aby naši studenti ihned po ukončení studia získali uplatnění, a studium na Ambis proto orientujeme především na praxi.

Od roku 2001 jsme připravili téměř 13200 studentů na kariéru v podnikové sféře i ve veřejném sektoru. Jsme součástí COGNOS AG - jedné z největších nezávislých soukromých vzdělávacích skupin v Německu a v České republice máme ze všech soukromých škol nejdelší historii.

Úřední deska

Na Ambisu studuje již 4500 studentů.

Buďte jedním z nich!

Napište nám o sobě pár údajů a my se vám do dvou dnů ozveme zpět, abychom vás pozvali na přijímací pohovor.