Dny otevřených dveří na Ambis

Chcete se podívat, jak to v naší škole vypadá?

Ve čtvrtek 20. 1. v Praze pro vás pořádáme další dny otevřených dveří. Nově jsme vám přidali i dny otevřených dveří online, které budou probíhat 19. 1. na našem YouTube kanálu.

Stavte se na dnech otevřených dveří a zodpovíme jakékoliv dotazy o průběhu a formách studia, o organizaci akademického roku či možnostech uplatnění našich absolventů. Pojďte si popovídat a zeptat se na vše, co vás zajímá.

Termíny Dnů otevřených dveří v Praze

  • 20. 1. od 16:00 

Termíny Dnů otevřených dveří v Brně

  • Bude doplňeno

Termíny Dnů otevřených dveří online

  • 19. 1. od 17:00

Podmínky účasti na prezenčních dnech otevřených dvěří

Podle nových pravidel se dnů otevřených dveří můžete zůčastnit pouze s respirátorem a dále pouze ti, co se prokáží, že splňují jednu z těchto podmínek: očkování, prodělaná nemoc, PCR s negativním výsledkem.

PCR s negativním výsledkem jde-li o a) osobu, která se nemůže podrobit očkování proti onemocnění covid-19, b) osobu očkovanou proti onemocnění covid-19, pokud nedokončila očkování c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 ..., za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu, nebo d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba nařízené izolace a od prvního pozitivního rychlého antigenního testu (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 nebo RT PCR testu na přítomnost viru SARS CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.

Rezervujte si své místo

Zarezervujte si své místo na Dnech otevřených dveří vyplněním kontaktního formuláře. Pokud si vyberete online variantu, pošleme vám 30 minut před začátkem vysílání e-mail s odkazem na livestream. 

  • Vyberte si místo a čas
  • Praha- 20.1. od 16:00
  • Online - 19.1. od 17:00