Oceňování nemovitého majetku na tržních principech – 4 semestry

Termín: říjen 2024 - květen 2026

Uzávěrka přihlášek: 20. 9. 2024

Cena: 16 900 Kč/semestr

Kurz Oceňování nemovitého majetku je profesní přípravou pracovníků zabývajících se oceňováním majetku na tržních principech. Své uplatnění zde nacházejí absolventi v oblasti realitní, bankovní, pojišťovací, finanční i správní sféry.


Termín kurzu: říjen 2024 - květen 2026

Začátek kurzu:  18. 10. 2024

Uzávěrka přihlášek: 20. 9. 2024

Cena: 16 900 Kč/semestr

Místo konání: Praha – Libeň, Lindnerova 575/1, Praha 8

Průběh kurzu: 4 semestry, 6 - 8 výukových dnů / semestr (pátek), 2x měsíčně (9 – cca 17 hodin)

Zaměření kurzu: tento kurz celoživotního vzdělávání je určen pro studenty, kteří zatím nemají žádné stavební vzdělání.

Lektoři: pedagogové Ambis.Vysoké školy, odborníci z praxe a lektoři ze znaleckého ústavu A-Consult Plus s.r.o.

Zakončení kurzu: závěrečná zkouška a závěrečná práce, úspěšný absolvent obdrží osvědčení o absolvování kurzu (slouží jako podklad pro vydání živnostenského oprávnění)

Reference studentů

"Pro studium jsem se rozhodla jako možnost mého dalšího rozvoje a širšího uplatnění v současném zaměstnání. Přednášející byli věcní se zkušenostmi z praxe. Časová náročnost kurzu se dala lehce skloubit se zaměstnáním. Doporučuji" :-)

Ing. Jana Appelová, kurz Oceňování nemovitého majetku (4 semestry)


"Kurz oceňování jsem si vybral, protože mi byl doporučen kamarádem. Za semestr se platila přiměřená cena. V prvním ročníku jsme probrali stavebnictví, dozvěděl jsem se třeba spoustu užitečných informací o statických vadách na domech, a vůbec jsme pronikli do světa stavebnictví, který jsem neznal. Ve druhém ročníku nás bezvadní lidé a špičky v oboru naučili, jak provádět oceňování nemovitostí. Ze spousty informací jsme během druháku poskládali cestu, po které se dá teď v klidu vyrazit k oceňování nemovitostí. Skvělé bylo, že jsme po celou dobu měli k dispozici výbornou školní "průvodkyni" Veroniku, která nás vždy informovala o tom, co se bude probírat, kdy a kde. Prostě asistentka, kterou každý zaměstnaný člověk ocení. Škola jako taková má rodinný přátelský ráz, oblíbil jsem si ji."

Mgr. František Steinbach, kurz Oceňování nemovitého majetku (4 semestry)


"Pro kurz jsem se rozhodl, jelikož již třináctým rokem působím ve znalecké kanceláři a mým úkolem je zpracování tržních ocenění a znaleckých posudků. Nyní jsem se rozhodl se osamostatnit a tuto činnost vykonávat samostatně, proto pro splnění podmínek udělení živnostenského oprávnění studuji tento kurz. S organizací a průběhem kurzu jsem velmi spokojen. Lektoři kurzu jsou rovněž na vysoké úrovni a látka, kterou přednášejí, je zajímavá. Tento kurz dalším zájemcům určitě doporučuji."

Ing. Vladimír Nesvadbík, kurz Oceňování nemovitého majetku (4 semestry)


"Kurz plně splňuje mé požadavky na něj. Poskytuje odbornou základnu pro budoucí práci odhadce. Je časově koncipován tak, aby vyhovoval pracujícím lidem. Navíc podpůrný servis paní Radové je skvělý, vždy vstřícný a ochotný. Mohu jen doporučit."

Ing. Daniel Forman, kurz Oceňování nemovitého majetku (4 semestry)

Přihláška

  • Oceňování nemovitého majetku na tržních principech - 2 semestry
  • Oceňování nemovitého majetku - 4 semestry
  • Stavební minimum
  • Studium pedagogiky pro učitele druhého stupně základní školy a učitele střední školy
  • Speciální pedagogika
  • Ekonomika a management podniku - zaměření Bankovní management / Business Economics and Management with a focus on Banking Management

Veronika Radová

Tel.: 731 425 297

E-mail: kurzy@ambis.cz