Online studium

Studujte vysokou školu distančně

Školné

od 33 900 Kč za semestr

Forma

Online (Distanční)

Titul

Bakalář (Bc.)

Přihlaste se na akademický rok 2024/25!

Získejte bakalářský titul online

Distanční studium můžete studovat odkudkoliv, kde máte přístup k internetu. Je skvělou volbou pro studenty, kteří to mají do Prahy nebo Brna daleko. Je vhodné pro studenty, kteří jsou samostatní a velmi motivovaní.

Můžete si naplánovat, kdy se budete dívat na přednášky, učit se nebo pracovat na svých úkolech a projektech. Interakce s profesory a spolužáky je prostřednictvím videohovorů, e-mailu, online fór a video konferencí.

Obory, které můžete studovat distančně:

Studujte obor pro budoucí podnikatele i manažery. Naší specialitou je úzké propojení s praxí a zaměření na využití poznatků ze studia v podnikání a v reálném životě.

od 33 900,- / semestr

Získejte klíčové znalosti a dovednosti, které jsou uplatnitelné ve státních úřadech, městech, krajích, jejich organizacích a firmách.

od 33 900,- / semestr

Ovládněte techniky reklamních sdělení a získejte nejen teoretický základ, který je pro každý obor nutný, ale zejména praktické zkušenosti. Pod vedením lidí z praxe.

od 35 900,- / semestr

Jaké jsou výhody online studia?

Nezáleží na tom, odkud jste

Vše se odehrává online s důrazem na samostudium.  Pokud se při studiu setkáte s tématem, které si přejete prodiskutovat s vyučujícím, můžete využít možnosti online konzultací.

Zkouškové z pohodlí domova

Předměty jsou ukončeny buď zkouškou nebo zápočtem, stejně jako u prezenční nebo kombinované formy studia. Jen zkoušky, testy, případně prezentace probíhají online na dálku

Kolektiv jde budovat i online

Se spolužáky se můžete spojit prostřednictvím MS Teams, diskuzních fór v informačním systému nebo na dobrovolných networkingových setkáních v Praze a v Brně. Prozatím je plánujeme dělat 2x za semestr.

Získejte slevu na přihlášku 490Kč

Nechte nám na sebe e-mail a zaplatíme za vás poplatek za přijímací řízení.

Jaká je online výuka na Ambisu?

Studuji kombinovaně první ročník, a protože přišla epidemie COVIDu, čekalo mě studium online. Nejprve jsem měla obavy, ale zbytečně. Dokonce mi online výuka více vyhovuje. I při přednáškách distanční formou se můžeme ptát a s přednášejícími živě diskutovat.“

-Jitka, Management a hospodaření ve veřejné správě

,,Na tuto školu jsem se přihlásila proto, že jsem na ni obdržela velice pozitivní recenze. Vybrala jsem si kombinované studium, které se dá snadno zvládat s prací. Online výuka mi vyhovuje, protože se nás učitelé snaží zapojit do svých hodin.“

-Aneta, Management a hospodaření ve veřejné správě

Chci se dozvědět více!

Poznejte další výhody online studia.