Soutěž o nejlepší publikační počin

Vedení školy podporuje tvůrčí výzkumné a publikační činnosti akademických pracovníků a studentů i prostřednictvím ocenění nejlepších počinů v průběhu roku. Prorektor pro vědu a výzkum tak pravidelně vyhlašuje Soutěž o nejlepší publikační počin na škole. Akademici se do soutěže přihlašují se svými původními články v renomovaných odborných časopisech (minimálně ERIH PLUS), odbornými monografiemi a kapitolami v kolektivních monografiích, které byly vydané nebo schválené k vydání. Přihlášené publikační počiny jsou posuzovány komisí jmenovanou rektorkou. Vítězný autor obdrží diplom a finanční odměnu.

Přihlášky se zasílají na e-mail andrea.saglova@ambis.cz

Aktuálně:

Vítězem kategorie „Publikační počin“ za rok 2020 je pan doc. Ing. Michal Plaček, Ph.D. se článkem PLAČEK, Michal, Jana SOUKOPOVÁ, Gabriela VACEKOVÁ, František OCHRANA a Martin SCHMIDT. Another One Bites the Dust: Recurrent Procurement Contracts in the Czech Republic. SAGE PUBLICATIONS INC, 2020.

V kategorii „ Využitelnost výsledků ve výuce“ obsadil první a jediné místo pan JUDr. Petr Kolman, Ph.D.  se svým výukovým materiálem Veřejnoprávní aspekty prodávání a podávání alkoholu, který vyšel v časopise Právo a bezpečnost.

Všem vítězům gratulujeme.

Kompletní výsledky naleznete ZDE

Aktuální výzva:

Přihláška


Vyhlášení soutěže 2020/2021

Vyhlášení soutěže 2019/2020
Vyhlášení soutěže 2018/2019
Vyhlášení soutěže 2017/2018

Vítězná publikace 2019/2020:

Vítězem soutěže o nejlepší publikační počin na Ambis za akademický rok 2019/2020 se stává publikace: Polak, J. (2019). Determining Probabilities for a Commercial Risk Model of Czech Exports to China with Respect to Cultural Differences and in Financial Management. Vítězi gratulujeme.

Kompletní výsledky naleznete zde.