STUDIJNÍ PORADCE/KYNĚ STUDIJNÍHO ODDĚLENÍ - PRAHA

Jsme AMBIS vysoká škola, a.s. Největší soukromá vysoká škola v ČR. Dynamicky rosteme a máme pro vás skvělou příležitost!

Tisíce studentů si vybralo pro začátek svoji profesní kariéry studium na Ambis. A není to náhoda. Proto jsme největší soukromou vysokou školou. Připravujeme naše studenty na to, aby uspěli v práci i v životě. Na naší škole přednáší významní akademici, ale také špičkový odborníci z praxe. Máme uchazečům o studium, co nabídnout. A vy můžete být u toho.

Co bude vaší pracovní náplní?

Budete pracovat na studijním oddělení, takže budete přímo u zdroje. Vaším úkolem je komunikace se studenty a adminitstrativní studijní agenda.

Koho hledáme?

Ideální kandidát je srdcař, aby do našeho týmu zapadnul. Baví ho vzdělávání, komunikace, má zkušenosti s administrativou a má chuť a zápálení se v této oblasti posouvat dál.

Co vám nabízíme?

Příležitost u jedničky na trhu.

Dynamické a kreativní prostředí, kde se rozhodně nebudete nudit.

Možnost kariérního růstu napříč celou školou.

Práci, která vás prostě bude bavit.

Pokud vás pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat a řekneme si více!

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím na irena.tumova@ambis.cz Váš životopis vč. krátkého motivačního dopisu, ve kterém se stručně popíšete, shrnete své dosavadní zkušenosti a důvody, proč byste rád/a pracoval/a právě u nás.

Tvůj Ambis