Takže vám bakalář nestačil?

Studujte to, co vás zajímá

Magisterské obory

Titul inženýr na Ambisu udělujeme na 3 magisterských oborech. Vidíte se v budoucnu jako finančník nebo manažer regionálního rozvoje?

Jsme vysoká škole se vším všudy. Kromě bakalářské úrovně vzděláváme i na té magisterské. I když pouze v Praze, přihlásit se k nám můžete na dva magisterské obory.

Vidíte se spíše jako finančník nebo manažer rozvoje měst a regionů? V každém případě se budete moct dále specializovat, ať už jde o veřejné a podnikové finance, nebo o bezpečnost a cestovní ruch.

Hledáte, kam jít po bakaláři, nebo si chcete doplnit vzdělání? Ambis je ta pravá volba.

Chci se přihlásit ke studiu

Tak to máme velkou radost. Napište nám o sobě pár údajů a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Inženýrem raz dva

Bakalář vám nestačí? Chápeme. Zdokonalte se v oboru, který je pro vás životní vášní. Pomůžeme vám nahlédnout hlouběji a stát se opravdovým odborníkem.

Co vás čeká?

U nás budete v péči širokého zástupu pedagogů a odborníků z praxe, kteří vás vzdělají v celé škále oborů a spolehlivě připraví do života.

Vychováme z vás lídry ve svém oboru.

Magisterské obory


Management

Management rozvoje měst
a regionů


Zajímá nás názor našich studentů


"Tuto školu jsem si vybral, jelikož jsem na ní dostal velice dobré reference od bývalých a současných studentů. Nyní, po dvou letech studia na škole, mohu říci, že reference neklamaly. Školu mohu pochválit ve všech směrech - je moderně vybavená, profesoři mají zajímavé přednášky a jsou ochotni konzultovat případné další dotazy, týkající se daného předmětu."

- Martin, Management rozvoje měst a regionů

Chci se přihlásit ke studiu

Tak to máme velkou radost. Napište nám o sobě pár údajů a my se vám ozveme co nejdříve zpět.