Oceňování nemovitého majetku na tržních principech - 2 semestry

Termín: říjen 2024 - květen 2025

Uzávěrka přihlášek: 20. 9. 2024

Cena: 16 900 Kč/semestr

Kurz Oceňování nemovitého majetku je profesní přípravou pracovníků zabývajících se oceňováním majetku na tržních principech. Své uplatnění zde nacházejí absolventi v oblasti realitní, bankovní, pojišťovací, finanční i správní sféry. Tato varianta kurzu je určena pro účastníky, kteří již mají stavební vzdělání.

Termín kurzu: říjen 2024 - květen 2025

Začátek kurzu:  18. 10. 2024

Uzávěrka přihlášek: 20. 9. 2024

Cena: 16 900 Kč/semestr

Místo konání: Praha – Libeň, Lindnerova 575/1, Praha 8

Průběh kurzu: 2 semestry, 6 - 8 výukových dnů / semestr (pátek), 2x měsíčně (9 – cca 17 hodin)

Zaměření kurzu: tento kurz celoživotního vzdělávání je určen pro studenty, kteří již mají ukončené stavební vzdělání (středoškolské nebo vysokoškolské)

Lektoři: pedagogové Ambis.Vysoké školy, odborníci z praxe a lektoři ze znaleckého ústavu A-Consult Plus s.r.o.

Zakončení kurzu: závěrečná zkouška a závěrečná práce, úspěšný absolvent obdrží osvědčení o absolvování kurzu (slouží jako podklad pro vydání živnostenského oprávnění)

Reference studentů

"Z celkového počtu 15 učebních dnů jsem 5 dnů kvůli nemoci chyběla, přesto jsem mohla vše bez problémů dohnat díky skvělé organizaci učební látky na webových stránkách školy, kde jsou celé přednášky nahrány jak v podobě videí, tak prezentací. To by však bylo méně platné, kdyby za přednáškami nestáli skuteční odborníci z řad těch nejpovolanějších, řekla bych zkrátka "těch od pramene", z praxe, s přehledem národním až nadnárodním a především s nadhledem. Kurz byl díky nim zajímavým, odlehčeným a přitom výživným. Zároveň byl kurz veden na zcela konkrétních příkladech z praxe, což též velice oceňuji. Osobně jsem si své obzory rozšířila o velký skok, a za to děkuji. Kurz rozhodně doporučuji pro ty, kdo chtějí dělat odhady nemovitostí pro banky."

Ing. arch. Jitka Švédová, kurz Oceňování nemovitého majetku (2 semestry)


"Pracuji v oboru financí několik let a znát oblast odhadů nemovitostí se mi zdálo jako dobrá volba pro doplnění portfolia svých výdělečných činností. S průběhem a organizací kurzu jsem byla velmi spokojena. Vždy jsme na vše byli upozorněni jasně a s předstihem. Lektorské obsazení bylo výborné, předání zkušeností přímo z praxe a lidský přístup je k nezaplacení, obzvlášť výklady Mgr. D. Tauberové. Tento kurz vřele doporučuji každému, kdo má chuť zabývat se odhady nemovitostí."

Bc. Lucie Kubincová, kurz Oceňování nemovitého majetku (2 semestry)


"Kurzem jsem si chtěla zvýšit kvalifikaci. Kurz byl přínosem, líbily se mi informace a zastoupení lektorů z praxe. Kurz bych doporučila dalším zájemcům."

Ing. Hana Krátošková, kurz Oceňování nemovitého majetku (2 semestry)

Přihláška

  • Oceňování nemovitého majetku na tržních principech - 2 semestry
  • Oceňování nemovitého majetku - 4 semestry
  • Stavební minimum
  • Studium pedagogiky pro učitele druhého stupně základní školy a učitele střední školy
  • Studium pedagogiky pro učitele odborných předmětů střední školy, pro učitele praktického vyučování střední školy, pro učitele odborného výcviku střední školy, pro učitele uměleckých odborných předmětů v základní umělecké škole, střední škole a konzervatoři a pro učitele jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky
  • Studium k rozšíření odborné kvalifikace zaměřené na speciálně pedagogickou, výchovnou a vzdělávací činnost ve školách a třídách zřízených pro děti, žáky a studenty se speciálními vzdělávacími potřebami

Veronika Radová

Tel.: 731 425 297

E-mail: kurzy@ambis.cz