Navazující magisterské studium

Získejte magisterský nebo inženýrský titul na vysoké škole Ambis

Magisterské obory prezenčně i kombinovaně

Magisterský či inženýrský titul na Ambisu můžete získat na 3 magisterských oborech. Vidíte se v budoucnu jako finančník, manažer regionálního rozvoje nebo vedoucí bezpečnostních složek?

Jsme vysoká škola se vším všudy

Kromě bakalářské úrovně vzděláváme i na té magisterské. Přihlásit se k nám můžete na tři magisterské obory.  Navazující magisterské obory u nás můžete studovat prezenčně nebo kombinovaně. Hledáte, kam jít po bakaláři, nebo si chcete doplnit vzdělání? Vysoká škola Ambis je ta pravá volba.

Mgr. nebo Ing.? 

Bakalář vám nestačí? Chápeme. Zdokonalte se v oboru, který je vaší životní vášní.

S námi proniknete do hloubky probírané problematiky a zároveň získáte potřebný nadhled. Stanete se zkrátka opravdovým odborníkem.

Co vás čeká?

U nás budete v péči širokého zástupu pedagogů a odborníků z praxe, kteří vás vzdělají v celé škále oborů a spolehlivě připraví do života.

Studium na vysoké škole Ambis není jen o získání titulu. Klademe důraz na propojení výuky s praxí. Vychováme z vás lídry ve svém oboru.

Magisterské obory


Ekonomika a management podniku

Management a hospodaření ve veřejné správě

Bezpečnostní
management


Zajímá nás názor našich studentů

„Jako absolventka AMBIS VŠ musím nejvíce ocenit, že získané znalosti ze studia mohu reálně využít v rámci svého zaměstnání v bankovním sektoru. Výuka byla vždy vedena odborníky, kteří nás učili věci, které znali z praxe, a tím nás připravili na výkon našeho budoucího povolání. Studium na AMBISu tak můžu všem doporučit.“

- Simona, Ekonomika a management podniku

Chci se přihlásit k navazujícímu studiu

Tak to máme velkou radost. Napište nám o sobě pár údajů a my se vám ozveme co nejdříve zpět.