Navazující magisterské studium

Získejte inženýrský titul na vysoké škole Ambis

Magisterské obory prezenčně i dálkově

Inženýrský titul na Ambisu můžete získat na 3 magisterských oborech. Vidíte se v budoucnu jako finančník nebo manažer regionálního rozvoje?

Jsme vysoká škola se vším všudy

Kromě bakalářské úrovně vzděláváme i na té magisterské. Přihlásit se k nám můžete na tři magisterské obory.  Navazující magisterské obory u nás můžete studovat prezenčně nebo kombinovaně. Hledáte, kam jít po bakaláři, nebo si chcete doplnit vzdělání? Vysoká škola Ambis je ta pravá volba.

Inženýrem raz dva

Bakalář vám nestačí? Chápeme. Zdokonalte se v oboru, který je vaší životní vášní.

S námi proniknete do hloubky probírané problematiky a zároveň získáte potřebný nadhled. Stanete se zkrátka opravdovým odborníkem.

Co vás čeká?

U nás budete v péči širokého zástupu pedagogů a odborníků z praxe, kteří vás vzdělají v celé škále oborů a spolehlivě připraví do života.

Studium na vysoké škole Ambis není jen o získání inženýrského titulu. Klademe důraz na propojení výuky s praxí. Vychováme z vás lídry ve svém oboru.

Magisterské obory


Ekonomika a management podniku

Bezpečnostní
management

Management a hospodaření ve veřejné správě


Zajímá nás názor našich studentů

"Tuto školu jsem si vybral, jelikož jsem na ní dostal velice dobré reference od bývalých a současných studentů. Nyní, po dvou letech studia na škole, mohu říci, že reference neklamaly.

Školu mohu pochválit ve všech směrech - je moderně vybavená, profesoři mají zajímavé přednášky a jsou ochotni konzultovat případné další dotazy, týkající se daného předmětu."

- Martin, Management rozvoje měst a regionů

Chci se přihlásit k navazujícímu studiu

Tak to máme velkou radost. Napište nám o sobě pár údajů a my se vám ozveme co nejdříve zpět.