Ambis. Naučíme vás, jak být ve vedení úspěšní.

Zda budete řídit zaměstnance, firmy, města nebo regiony, to už záleží na vás.

Proč studovat na AMBIS?

Učte se od odborníků z praxe

Předměty u nás vyučují nejen akademici, ale i odborníci, kteří mají zkušenosti s vlastním podnikáním.

Od začátku se studium zaměřuje především na praktické dovednosti, které vás připraví na práci po škole. A pokud jste už s prací začali, budeme vás ve vaší karierní dráze podporovat, nikoliv omezovat.

Zajímají nás individuální záměry našich studentů a jsme jim k dispozici, kdykoliv potřebují poradit.

Co o nás říkají naši studenti?

Na Ambis si nejvíce vážím praktických zkušeností našich profesorů. Při svých přednáškách mohou vycházet z osobních zkušeností v oblasti podnikání, což je pro mě velice inspirující.

- Markéta Nekolová, Ekonomika a management podniku

"Na škole působí odborníci z praxe a, jak se hned ukázalo, mají skutečně hodně toho, co předat. Příjemná atmosféra školy, kde si nikdo není cizí."

- Kateřina, Kriminalistika a kriminologie

"Škola mě naučila a dala nové přátelé a to je k nezaplacení. Chtěl jsem studovat při práci, škola mi vyšla vstříc. Moje studium, byla jasná volba."


- Jan, Bezpečnostní management v regionech

"S učiteli máme opravdu blízký kontakt. Na schůzku se s nimi můžeme domluvit i mimo konzultační hodiny. Jednají s námi spíš jako s kolegy, než se studenty."


- Petr, Ekonomika a management podniku

Když jsme byli malí a ptali se nás, čím chceme být, až budeme velcí, nejčastější odpověď kamarádů byla kosmonaut nebo popelář. O to víc vyrazilo učitelce dech, když jsem odpověděl, že chci být „velký zvíře ve financích“.

S nemalým údivem reagovali i rodiče, když jsem je tehdy hrdě seznamoval se svými plány. Svého záměru jsem se nevzdal, což byl hlavní důvod, proč jsem si vybral Ambis, aby mi pomohl změnit původně úsměvný dětský sen na realitu.

- Radek Holub, Finance

"Pro pokračování v magisterském studiu na naší škole jsem se rozhodla, protože navazuje na bakalářské studium a umožní mi zvolit si zaměření Bezpečnostní management. Mohu tak studovat, co mě baví. "


- Lenka, Management rozvoje měst a regionů

Na Ambis jsem dálkově vystudoval bakaláře se zaměřením na oceňování majetku. V současnosti mám za sebou již sedmiletou praxi v oblasti oceňování věcí nemovitých a pracuji ve státním podniku, který má na starost několik tisíc nemovitostí. Mým dalším cílem je získat na Ambis magisterský titul.

- Luděk Doubrava, Oceňování majetku

"Škola je menší, což mi velmi vyhovuje, atmosféra zde panuje velmi přátelská. Přednášející jsou špičkami ve svých oborech a mají lidský přístup. Na přednáškách se nám střídají i hosté s praxí v dané problematice."


- Jakub, Bezpečnostní management v regionech

"Vyučující k nám přistupují individuálně. Proto pokud potřebujeme s něčím pomoci, dokáží nám nabídnout konzultace téměř kdykoli." 


- Karolína, Ekonomika a management podniku

"Studium mě nejen velmi bavilo. Přednášky byly skutečně poutavé a především přínosné. Jednoznačný přínos tohoto studia u sebe vidím v propojení s praxí. Ve funkci starostky, kterou zastávám, získané teoretické znalosti jednoznačně doplnily praktické zkušenosti a velmi mi to v mé práci pomohlo."


- Mgr. Jitka Synková, Management rozvoje měst a regionů

"Státní školy vás učí, jak být dobrým zaměstnancem. Na Ambis nás učí být úspěšným podnikatelem."


- Ludvík, Ekonomika a management podniku

"Na škole působí mnoho skvělých odborníků, kteří umí opravdu připravit na život. Co zpříjemní určitě studenský život jsou společenské akce školy a také skvělé prostředí!" 


- Karel, Finance

"Při výběru vysoké školy jsem s radostí uvítala možnost studovat v Brně. Obor Management rozvoje měst a regionů s portfoliem předmětů, jež tento obor zahrnuje, je přesně to, co jsem dlouho hledala. Jako komunální politik jsem ráda, že své praktické zkušenosti mohu završit studiem. Studium nabízí široké spektrum získaných vědomostí a absolvent nezůstane pouze úzce vyprofilován."


- Jarmila Kouřilová, Management rozvoje měst a regionů

"Tuto školu jsem si vybral, jelikož jsem na ní dostal velice dobré reference od bývalých a současných studentů. Nyní, po dvou letech studia na škole, mohu říci, že reference neklamaly. Školu mohu pochválit ve všech směrech - je moderně vybavená, profesoři mají zajímavé přednášky a jsou ochotni konzultovat případné další dotazy, týkající se daného předmětu."


 - Martin, Management rozvoje měst a regionů

"Na škole jako pracující student nejvíce oceňuji individuální přístup vyučujících a jejich ochotu komunikovat i v jejich volném čase."


- Simona, Ekonomika a management podniku

"Tuto školu jsem si zvolila hlavně díky nabízenému zaměření Management cestovního ruchu. Na škole oceňuji individuální přístup studijního oddělení ke studentům. Výuka je systematická a je nám na každý předmět poskytovaná studijní opora. Líbí se mi, že každý půl rok jezdíme na exkurzi."

- Adele, Management cestovního ruchu

Chcete vidět i další vzkazy a videa od našich studentů? Podívejte se na referenční stránku.