Ambis. Naučíme vás, jak být ve vedení úspěšní.

Zda budete řídit zaměstnance, firmy, města nebo regiony, to už záleží na vás.

Proč studovat na AMBIS?

Učte se od odborníků z praxe

Předměty u nás vyučují nejen akademici, ale i odborníci, kteří mají zkušenosti s vlastním podnikáním.

Od začátku se studium zaměřuje především na praktické dovednosti, které vás připraví na práci po škole. A pokud jste už s prací začali, budeme vás ve vaší karierní dráze podporovat, nikoliv omezovat.

Zajímají nás individuální záměry našich studentů a jsme jim k dispozici, kdykoliv potřebují poradit.

Co o nás říkají naši studenti?

,,Na tuto školu jsem se přihlásila proto, že jsem na ni obdržela velice pozitivní recenze. Vybrala jsem si kombinované studium, které se dá snadno zvládat s prací. Online výuka mi vyhovuje, protože se nás učitelé snaží zapojit do svých hodin.“

- Aneta, Management a hospodaření ve veřejné správě

„Na Ambis se mi nejvíce líbí praktické zkušenosti profesorů. Velmi důležitá je pro mě i bezproblémová komunikace se všemi vyučujícími během distanční výuky. Škola má velmi příjemnou atmosféru a našel jsem si zde spoustu nových přátel.“


 - Michal, zaměření Kriminalistika a kriminologie

"Po dokončení střední školy jsem měla z dalšího studia velké obavy. Proto jsem přihlášku podávala na poslední chvíli a vybírala ze soukromých škol.

Hned v prvním ročníku se mi potvrdilo, že jsem vybrala dobře a na veškeré obavy jsem zapomněla. Škola se o studenty zajímá a poskytuje jim důležité informace v průběhu celého studia, vyučující mají zkušenosti z praxe a předávají studentům maximum. Díky tomu si i jako student kombinované formy odnesu z Ambisu hodně zkušeností."

- Dita, Ekonomika a management podniku

"Studium na vysoké škole je něco nového, čeho se každý student obává. Po nástupu na Ambis jsem se sám přesvědčil, že se není čeho bát. Začátky jsou vždy nejtěžší, ale až se následně zabydlíte v systému školy, není to nic složitého. Oceňuji spoustu společných akcí pořádaných školou, na kterých se blíže seznámíte s novými lidmi a získáte nové přátele."


- Matěj, zaměření Kriminalistika a kriminologie

„Jako absolventka AMBIS VŠ musím nejvíce ocenit, že získané znalosti ze studia mohu reálně využít v rámci svého zaměstnání v bankovním sektoru. Výuka byla vždy vedena odborníky, kteří nás učili věci, které znali z praxe, a tím nás připravili na výkon našeho budoucího povolání. Studium na AMBISu tak můžu všem doporučit.“


- Simona, Ekonomika a management podniku

„Studoval jsem prezenčně Bezpečnostní management. Studium mi přineslo spoustu nových poznatků, které jistě uplatním ve svém budoucím povolání u bezpečnostních sborů. Na škole si nejvíce vážím zkušeností vyučujících z praxe a také osobního přístupu studijního oddělení – na AMBIS nejste pouhým číslem v systému."

- Marek, zaměření Kriminalistika a kriminologie

„Vrhnout se na studium VŠ 30 let po maturitě? Proč ne... Jako člověk s dlouholetou praxí jsem si vybrala AMBIS právě proto, že přednášející mají také bohaté zkušenosti z praxe. Studuji kombinovaně první ročník, a protože přišla epidemie COVIDu, čekalo mě studium online. Nejprve jsem měla obavy, ale zbytečně. Dokonce mi online výuka více vyhovuje. I při přednáškách distanční formou se můžeme ptát a s přednášejícími živě diskutovat.“

- Jitka, Management a hospodaření ve veřejné správě

„Na vysokou školu Ambis jsem nastoupila s tím, že vlastně ani pořádně nevím, co mě zde čeká. Měla jsem strach z nového prostředí a z náročnějšího studia, což pravděpodobně pociťuje při nástupu na novou školu každý. Jsem ráda, že teď mohu říci, že přizpůsobení se nové škole a kolektivu nebylo zdaleka tak složité. Seznámila jsem se tu jednak s různými zajímavými studijními obory, s prima spolužáky, a především s kvalifikovanými pedagogy, kteří nám ochotně během studia se vším rádi pomáhají. Díky příjemné atmosféře, kterou jsem zde poznala, byly veškeré mé dřívější obavy naprosto zbytečné.“

- Michaela, Bezpečnostní management 

„Každá vysoká škola má své plusy a mínusy. Nejvíce jsem se obávala právě předsudků, které kolem soukromých vysokých škol panují. Ambis má dané určité nároky, co se týče studia, ale díky individuálnějšímu přístupu ze strany školy a skvělé partě kamarádů se dá vše zvládnout.“ 

- Kristýna, zaměření Kriminalistika a kriminologie

„Na Ambisu jsem studovala to, co mě bavilo! Hlavním důvodem při volbě studia bylo, že mě zaujala osnova zajímavých předmětů, které se na škole vyučují. Zaměření na kriminologii a kriminalistiku byla pro mě jasná volba. Velká výhoda školy je, že je menší, a tak je zde cítit přátelská atmosféra."

- Valerie, Bezpečnostní management 

"Navazující magisterské studium na vysoké škole AMBIS bylo jednoznačnou volbou v pokračování mého studia. Již z předchozích let, kdy jsem tady studovala bakalářské studium, jsem měla opravdu dobrý pocit z výběru vysoké školy."

- Veronika, Bezpečnostní management

"S učiteli máme opravdu blízký kontakt. Na schůzku se s nimi můžeme domluvit i mimo konzultační hodiny. Jednají s námi spíš jako s kolegy než jako se studenty."


- Petr, Ekonomika a management podniku

"Na škole působí odborníci z praxe, a jak se hned ukázalo, mají skutečně hodně co předat. Příjemná atmosféra školy, kde si nikdo není cizí."

- Kateřina, zaměření Kriminalistika a kriminologie

"Na Ambis jsem dálkově vystudoval bakaláře se zaměřením na oceňování majetku. V současnosti mám za sebou již sedmiletou praxi v oblasti oceňování věcí nemovitých a pracuji ve státním podniku, který má na starost několik tisíc nemovitostí. Mým dalším cílem je získat na Ambis magisterský titul."

- Luděk Doubrava, zaměření Oceňování majetku

"Na Ambis si nejvíce vážím praktických zkušeností našich profesorů. Při svých přednáškách mohou vycházet z osobních zkušeností v oblasti podnikání, což je pro mě velice inspirující."

- Markéta Nekolová, Ekonomika a management podniku

"Státní školy vás učí, jak být dobrým zaměstnancem. Na Ambis nás učí být úspěšným podnikatelem."


- Ludvík, Ekonomika a management podniku

"Studium mě velmi bavilo. Přednášky byly skutečně poutavé a především přínosné. Jednoznačný přínos tohoto studia u sebe vidím v propojení s praxí. Ve funkci starostky, kterou zastávám, získané teoretické znalosti jednoznačně doplnily praktické zkušenosti a velmi mi to v mé práci pomohlo."


- Mgr. Jitka Synková, Management rozvoje měst a regionů

"Škola mě naučila a dala nové přátele, a to je k nezaplacení. Chtěl jsem studovat při práci, škola mi vyšla vstříc. Moje studium byla jasná volba."


- Jan, Bezpečnostní management v regionech

"Když jsme byli malí a ptali se nás, čím chceme být, až budeme velcí, nejčastější odpověď kamarádů byla kosmonaut nebo popelář. O to víc vyrazilo učitelce dech, když jsem odpověděl, že chci být „velký zvíře ve financích“.

S nemalým údivem reagovali i rodiče, když jsem je tehdy hrdě seznamoval se svými plány. Svého záměru jsem se nevzdal, což byl hlavní důvod, proč jsem si vybral Ambis, aby mi pomohl změnit původně úsměvný dětský sen na realitu."

- Radek Holub, Finance

"Při výběru vysoké školy jsem s radostí uvítala možnost studovat v Brně. Obor Management rozvoje měst a regionů s portfoliem předmětů, jež tento obor zahrnuje, je přesně to, co jsem dlouho hledala. Jako komunální politik jsem ráda, že své praktické zkušenosti mohu završit studiem. Studium nabízí široké spektrum získaných vědomostí a absolvent nezůstane pouze úzce vyprofilován."


- Jarmila Kouřilová, Management rozvoje měst a regionů

"Na škole působí mnoho skvělých odborníků, kteří umí opravdu připravit na život. Co určitě zpříjemní studenský život, to jsou společenské akce školy a také skvělé prostředí!" 


- Karel, Finance

"Tuto školu jsem si zvolila hlavně díky nabízenému zaměření Management cestovního ruchu. Na škole oceňuji individuální přístup studijního oddělení ke studentům. Výuka je systematická a je nám na každý předmět poskytovaná studijní opora. Líbí se mi, že každý půl rok jezdíme na exkurzi."

- Adele, zaměření Management cestovního ruchu

Chcete vidět i další vzkazy a videa od našich studentů? Podívejte se na referenční stránku.

✨ Vysoká škola není jenom o vzdělávání, je důležité si taky odpočinout a strávit čas s podobně smýšlejícími spolužáky může být zajímavým spestřením. 🔥Pojeďte s námi vyzkoušet Firewalking. 😊Akce je…

📚 Zkouškové se přehouplo do posledních týdnů! Rozhodně vás nechceme stresovat, ale spíše povzbudit k proaktivnímu přístupu. 💪 A také k tomu, abyste maximálně zafinišovali, zabojovali, zabrali, stojí…

V rámci Ambis Career days probíhala i tombola o krásné dárky od našich partnerů.😊 Všem výhercům gratulujeme a partnerům moc děkujeme. 🫶 ✨Civop, M2C, MV ČR, Krajské ředitelství policie Jihomoravského…